SUSHI DRIVE

     Ми – команда професіоналів і однодумців, які працюють для Вас. Ми чуємо нашого клієнта і враховуємо індивідуальні побажання.

     Суші – це традиційне блюдо японської кухні, яке завоювало популярність у всьому світі, оскільки асоціюється з поняттям правильного харчування.

     Рис для суші, приправи, різноманітні начинки та різні технології приготування і способи подачі, створюють безліч видів суші. Найбільш часто зустрічаються такі популярні види суші : роли, гарячі роли, нігірі, макі, гункали та інші.

     Ми створимо Вам неповторну атмосферу дивовижного світу Сходу.

SUSHI DRIVE пропонує тільки екологічно чистий продукт, смачний і поживний, до вподоби як дорослим, так і дітям завдяки найрізноманітнішому асортименту, а саме: суші, роли, супи, салати та інше.

     Рис – чудове джерело енергії. Він забезпечує організм білками, вуглеводами, клітковиною, залізом, тіаміном, ніацином, а морепродукти ще й такими мінералами як йод, калій, фосфор.

Наш девіз :

      SUSHI DRIVE – це

      смачно і доступно,

      якісно і оперативно,

      професійно і відповідально.

Замовлення – індивідуальні і колективні, ціни – найнижчі. Доставка – безкоштовна і в мінімальний термін. Для постійних клієнтів передбачено знижки. Регулярно відбуваються різноманітні акції та розіграші сетів.
Це зручно, легко і економно.

Чому саме SUSHI DRIVE ?

  • ► найсвіжіші продукти
  • ► зручна та якісна упаковка
  • ► різноманітний асортимент
  • ► швидша доставка
  • ► професійна команда
  • ► вигідна система акцій

     Смачного і до наступної зустрічі!

     Ми Вас чекаємо!